Dr. Mustafa Yaşar'da Doktorlara Özel RTM Eğitimi

20 yılı aşkın tecrübesiyle RTM (Remember and Regeneration Therapy Method / Hatırlama ve Onarma Tedavisi Yöntemi) adını verdiği yepyeni bir tedavi sistemi geliştiren Dr. Mustafa Yaşar’ın bu bütüncül tedavi sistemi, bugün yurt içinde ve yurt dışında pek çok kişi tarafından kullanılıyor.

Hastanın bedenini bir makine ya da organ yığını olarak görmeyen bu bütüncül tedavi sistemi, modern tıbbın olanakları ile tüm doğal tedavi yöntemlerinin en mükemmel yanlarını aktif olarak birlikte kullanıyor. RTM sistemine göre hastanın DNA kodları, beden yapısı ve sistemleri üzerinde etki yapabilmek için ‘‘RTM Terapötikleri’’ adı verilen özel bitkisel karışımlar kullanılıyor.

Burada hatırlama bölümü için bitkilerin tohum kısımlarından hazırlanan karışımlar, onarma bölümü için ise daha çok bitkilerin yapraksı ve toprak üstü kısımlarından elde edilen karışımlar tercih ediliyor. RTM tedavi yönteminin geleneksel tıp ile modern tıbbın öğretilerinden hareket ettiğini belirten Dr. Mustafa Yaşar, ‘‘Ancak RTM, insan bedenine bütüncül yaklaşan ve insanın içindeki hatırlama ve onarma adlı iki iyileştirici mekanizmayı çalıştıran bir tanı ve tedavi yöntemi olarak öne çıkıyor. Bu entegre tıp yaklaşımını öğrenmek ve uygulamak isteyenlerin RTM eğitimini alması ve RTM uzmanı olması gerekmektedir.’’ diye konuştu.

RTM tedavi yöntemi hakkında özellikle doktorları bilgilendirmek isteyen Dr. Mustafa Yaşar, 13 Haziran’da başlayan ve 2 gün süren RTM (Remember-Regeneration Therapy Method) eğitiminin 1. bölümünü Swissôtel İzmir'de gerçekleştirdi.